סל קניות 0

אין לכם פריטים בסל הקניות

תמונות ביתכם ידברו במקומכם

עיצוב הבית חשוב להרבה מאוד אנשים, עיצוב הבית שלנו מאפשר לנו לבטא את עצמנו, את הסגנון שלנו, את תכונות האופי שלנו על קירות ביתנו, על רצפת ביתנו ובאמצעות הריהוט בביתנו. לספר על עצמנו לאחרים, מה אנחנו אוהבים או מה אנו רוצים זה לא תמיד קל ופשוט. אך כשאנשים נכנסים אלינו הביתה הם מיד מקבלים מושג עלינו. איזה סוג אנשים אנחנו. האם אנחנו קפדנים, האם אנחנו יצירתיים או מקובעים, חדשנים או שמרנים, וכן הלאה. תמונות לבית ובפרט תמונות לסלון הן בחירה שמבטאת מאוד את מה שאנחנו מרגישים וחושבים, וכן מספקות גם לנו בעצמנו אפשרות להכיר את עצמנו.

תמונות לבית

תמונות לבית יכולות להיות במגוון רחב מאוד של מקומות, כמעט בלי הגבלה. ישנם אנשים התולים תמונות בביתם שחלק יאמרו שאינם בפרופורציה. מקומות נפוצים לתליה יהיו סלון הבית, פינות האוכל, במסדרונות ובחדרים. אם כי, יש שיגדילו לעשות ויבחרו תמונות מיוחדות גם למטבח וכן לחדרי השירותים. כאשר בוחרים תמונות לבית ולא רוצים ליצור בלאגן בעיניים, חשוב לשמור על קו אחיד, צורה דומה של מסגרת, וכן שמירה על סגנון אחיד של הדפסה, בין אם זה צבעוני, שחור לבן, תמונות שהן ציורים או תמונות שהן תצלומים של מקומות ואנשים בסיטואציות שונות. במידה ולא שומרים על אחידות ובכל פעם בוחרים סגנון אחר, פעם תמונות נוף ופעם תמונות ציור של אנשים המסר לא יעבור בקלות ויהיה מאוד מבלבל למתרשמים.

תמונות נוף

ישנם סוגים שונים מאוד של נופים שאנשים נוטים להעריך. ישנם תמונות נוף של מקומות קדושים, ישנן תמונות נוף של מקומות אקזוטיים, וגם סגנון של תצלומים אותנטיים ממקומות נדירים בעולם, המערבבים תרבות, אנשים וחוויה, תמונות אלו יהיו בדרך כלל תמונות מיוחדות מאוד, שעלותם גם תהיה מבוטאת במחיר הסופי של התמונה.

הטיפ לסיום: תכננו היטב את המסר של התמונות ורק לאחר מכן גשו לבחירה.