סל קניות 0

אין לכם פריטים בסל הקניות

שעוני יד לנשים

נשים אוהבות תכשיטים. כשאשה בוחרת לעצמה תכשיט, היא מבקשת לראות את עצמה כתכשיט. כשגבר אוהב בוחר לאישה תכשיט, הוא בוחר את נקודת המבט שלו עליה באותו הרגע. תכשיט נועז, תכשיט עדין, תכשיט מיוחד. כל תכשיט משדר משהו אחר. בכל רגע אישה רוצה להרגיש אחרת ובוחרת לעצמה את התכשיט במראה המתאים. אחד התכשיטים החשובים והבולטים ביותר עבור אישה הוא שעון יד לנשים. השעון, מונח על פרק  כף היד של האישה. פרק היד לרוב חשוף ונותן במה רחבה לשעון המונח עליו. כדי שהשעון יהיה תכשיט ייחודי ובעל נוכחות משמעותית, כדאי לבחור שעון ממותג מוביל. המותג הבולט והחדשני ביותר עבור שעונים לנשים הוא המותג "אמבוס".

שעוני יד לנשים

אמירה אופנתית

שעונים לאישה של אמבוס, הם שעונים בעלי אמירה עיצובית נועזת ומקורית המבטאת מעוף ויצירתיות יחד עם טכנולוגיה מתקדמת וחדשנות אופנתית. שעון שהוא גם יפה במיוחד, מלא בחן וקסם עיצובי וגם בעל איכות מקסימאלית העומדת בסטנדרטיים האירופאיים המחמירים. לא לשווא הפך מותג השעונים אמבוס לאחד המותגים המובילים באופנת השעונים, אף על פי שהוא מותג חדש יחסית. שעונים לאישה של אמבוס, שונים, נועזים ובעלי אמירה. בייחוד הקולקציה הייחודית שיוצרה בשנת 2007 המשלבת יהלומים יוקרתיים בשעוני היד. קולקציה זו מיתגה על את "אמבוס" כיצרנית שעונים מובילה ויוקרתית המובילה סגמנט חדש בעולם השעונים.

שימוש במנגנוני השעונים השוויצרים של חברת RONDA   המובילה, הופך את קולקציות השעונים הייחודיות לא רק למעוצבות אלא גם לאיכותיות ביותר והשעונים עומדים בתקנים שוויצרים גבוהים המעידים על איכות ללא פשרות. שעוני היד לנשים של אמבוס, הפכו תוך זמן קצר למילה האחרונה בעולם השעונים האופנתיים. שעונים אלה, הם גם נשיים ועדינים אך משדרים עוצמה, חוזק ואיכות. שעונים לנשים של מותג האופנה EMBOSS, הוא המתנה ההולמת ביותר עבור אישה מיוחדת. אישה שמעריכה את עצמה, אישה שרוצים להביע כלפיה הערכה, אישה שמכירה את כוחותיה ואת הייחוד שבה, היא אישה ששעון אמבוס הוא השעון המתאים ביותר עבורה. קולקציית שעונים לאישה של אמבוס  מוגשת לכם כאן באתר בקלות ובפשטות לעיון בקטלוג, ניתן לבחור שעון יד יוקרתי המתאים באופן ייחודי עבור כל אישה!