סל קניות 0

אין לכם פריטים בסל הקניות

שעוני יד לגבר

שעוני יד לגבר הם אביזרים פונקציונאלים המשמשים את הגבר גם כתכשיט מרשים ורומזים על מעמדו של הגבר העונד אותו.גברים החלו לענוד שעוני יד רק בתחילת המאה ה-20. עד אז, נהגו גברים להסתובב עם שעון שרשרת, כאשר השעון מונח בכיס החולצה. לרוב היה מדובר בשעונים כבדים, מסורבלים ובעלי מנגנון מכני. שעוני יד, החלו מיוצרים כבר באמצע המאה ה-19 אך, השעונים הראשונים שיוצרו, היו עבור נשים והיו בעלי רצועת משי מעודנת או רצועת עור מעוטרת ועדינה. שעון היד הנשי נתפס יותר כאביזר קישוטי המעיד על מעמד חברתי מאשר אביזר פונקציונאלי. רק בתחילת המאה ה-20, בימי מלחמת העולם הראשונה, החלו לייצר עבור גברים שעוני יד שהחליפו בהדרגה את שעוני הכיס המסורבלים. שעוני היד הראשונים, נועדו רק כדי להראות את השעה ולא היו בהם פונקציות נוספות כלל. רק כאשר פותחה טכניקת ה"קווארץ", שאפשרה את הוזלת השעונים , באמצעות יצור מסחרי של השעונים, החלו להכניס בשעונים פונקציות נוספות כגון, תאריך, שעון מעורר ועוד. כיום, שעוני יד לגבר, שמהווים מעין סטטוס חברתי. שעון יד לגבר יוקרתי ומרשים בעל פונקציות רבות, הוא סמל לגבר בעל מעמד כלכלי וחברתי. גבר שמודע לעצמו ולצרכיו. שעליו לעמוד במשימות רבות ולהיות יעיל ומדויק. ישנם שעונים המיועדים לבעלי עסקים, כאלה שמראים את השעה במקומות שונים בעולם בו זמנית, וישנם שעונים שמתאימים לגברים העוסקים בתחומים מאתגרים יותר, במקרה זה השעונים חזקים ועמידים, בעלי נוכחות אך נוחים במיוחד.

שעוני יד לגבר

שעוני יד של אמבוס

שעוני יד לגבר, המיוצרים בחברת אמבוס, הם שעונים איכותיים במיוחד. השעונים מיוצרים ברמה גבוהה במיוחד הן ברמת חומרי הגלם, הן ברמת המנגנון המפעיל אותם והן ברמת העיצוב והתכנון והנדסת אנוש. שעוני יד לגבר של אמבוס, הם שעונים שמתאימים לגברים שמחפשים איכות. גברים שיודעים להתאים לעצמם את השעון יד המתאים ביותר. כאלה שמחפשים שעוני יד איכותי בלי פשרות ולא מוכנים להתפשר על עיצוב מושלם ודומיננטי . חברת אמבוס מייצרת את כל שעוניה באמצעות מנגנוני שעוני יד לגבר שוויצרים הידועים בדיוקם ואיכותם הגבוהה. מנגנון מחזיק מעמד שנים ארוכות, אינו מתקלקל ולא נפגם. עיצוב שעוני היד לגבר מתאים לגברים בסגנונות שונים וכל גבר יכול למצוא בקולקציית השעונים שלנו שעון שמתאים לו במיוחד, הן ברמת הפונקציונאליות והן ברמת העיצוב. אנחנו לא מתפשרים על פחות מגימור מושלם וחושבים על כל פרט בשעון. שעוני יד לגבר של חברת אמבוס, הוא השעון המושלם לגבר.

עיצוב ורמת גימור

המעצבים שלנו, משקיעים מחשבה רבה כדי שהשעונים יהיו מעוצבים באופן גברי, המשדר חוזק ועוצמה. ללא התפשרות על הוספת פונקציות רבות אל מנגנון השעון. כל שעון יד בקולקציה הוא ייחודי ואיכותי במיוחד. אנחנו מזמינים אותך לרכוש את שעוני היד לגבר מקולקציית השעונים האיכותית של המותג אמבוס. יצרנית השעונים היוקרתית מאירופה. לכל השעונים אחריות מלאה הן על המנגנון והן על הרצועה והמסגרת. אם בכל זאת השעון התקלקל או זקוק לחידוש וריענון, התיקון יעשה על ידי שענים מקצוענים מומחים. כי לנו חשוב שהשעון שלך יאריך ימים ותוכל ליהנות ממנו שנים ארוכות. לא לשווא, זוכה מותג השעונים היוקרתי אמבוס, להכרה ולכבוד בקרב מעצבי אופנה ובעלי דעה בעולם. הכנס עכשיו לגלריה ובחר לך שעון איכות מקולקציית השעונים המובחרת שלנו והצטרף להצלחה!