סל קניות 0

אין לכם פריטים בסל הקניות

שעוני אמבוס

כשאתם קונים שעון יוקרה, אתם בעצם משקיעים כסף בנכס שעונדים על היד. אנחנו בשעוני אמבוס מודעים לזה, ולכן החלטנו לערוך רשימה של דברים שחשוב לשים לב אליהם, כדי שתוכלו לקנות בחכמה את השעון המתאים ביותר עבורכם. בדיוק בגלל שמשקיעים בשעוני יוקרה כל כך הרבה כסף, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לדעת שיש לשעון שלכם אחריות. אם לא תהיה תעודת אחריות, אל תקנו. מדובר על כמה עשרות אלפי שקלים, ולכן שכל חברה תעניק אחריות לשעונים שלה, היא דרישה בסיסית וסבירה לחלוטין, שאין להתפשר עליה. בשעוני אמבוס לגבר אנחנו דואגים לבנות קשר מעולה עם כל לקוח, ולשם כך, הרחבנו את האחריות שלנו על השעונים.

שעוני יוקרה מבית אמבוס

הדבר השני שחשוב לשים לב אליו בקניית שעוני יוקרה, הוא האופנה. יש גברים שעוקבים אחרי האופנה ויש שלא, יש שמעדיפים צבעים נייטרליים ויש שמעדיפים לקנות משהו טרנדי. אם אתם בוחרים בצבעים נועזים יותר, חשוב לשים לב קודם לאיזה צבעים אתם נוהגים ללבוש באופן קבוע, כדי לוודא שהשעון החדש יתאים לשאר המלתחה. ב emboss שעונים יש לנו כמה קולקציות מיוחדות, כולן בסגנונות שונים, כך שלא משנה מה הסטייל שמתאים לכם, תוכלו למצוא אצלינו שעון שמתאים לכם במיוחד.

הדבר השלישי שצריך לשים לב אליו הוא המותג. יש מותגים, כמו רולקס, שמכירים בהם בכל העולם ורכישת שעון שנושא את המיתוג שלהם, נחשב כסמל סטטוס. אבל, לא תמיד יש את הכסף להשקיע בשעון מחברה מפורסמת כל כך, ובנוסף – למה לתמוך כלכלית בחברה שכבר מבוססת, אם אפשר לתמוך במישהו שהוא סטארטאפ ישראלי? בemboss שעונים אנחנו מוכרים את השעונים שלנו, כולם שעוני יוקרה אופנתיים, טרנדיים, מעוצבים, ובאיכות מעולה.

 מה עוד כדאי לדעת לפני שקונים שעון יוקרתי?

 לפני שאתם קונים שעון, כדאי להחליט מראש אם אתם מעוניינים במנגנון קוורץ או אוטומטי.  מה זאת אומרת? שעון קוורץ הוא שעון עם סוללות, ובדרך כלל מדייקים יותר. מאידך יש שעונים מכאניים - אוטומטיים. טכנולוגיה זו קיימת כבר כמה מאות שנים, ולשעון שהוא מכאני-אוטומטי יש יותר סיכוי להישמר אצל אספנים מאשר שעון "רגיל" המופעל מסוללות. אם אתם מחפשים שעונים יוקרה מיוחדים במחירים הגונים, יש סיכוי טוב שהשעון שלכם נמצא בחנות של שעוני אמבוס לגבר.