סל קניות 0

אין לכם פריטים בסל הקניות

שעונים לגברים

 שעונים לגברים החלו להיות אופנתיים באמצע המאה העשרים. עד אז נהגו גברים להסתובב עם שעונים מסורבלים הקשורים לשרשרת ומונחים בכיס. שעון יד הוא שעון שמיוצר ומעוצב באופן כזה, שניתן לחבר אותו לרצועה או צמיד ולענוד על פרק כף היד. שעון יד הוא אביזר דומיננטי ומשמעותי במראה ובהופעה של כל אדם ובעיקר גברים. שעון היד, מאפשר לגבר העסוק והנמרץ, להביט בשעון תוך תנועת יד אחת ואפילו תוך כדי ביצוע משימות שונות. במהלך השנים, הפכו שעונים לגברים לאלמנט עיצובי משמעותי המבטא מעמד וסטטוס חברתי. גברים שמודעים לעצמם, מקפידים לענוד שעוני יד איכותיים, גבריים, חזקים ועמידים שאינם דורשים התעסקות מיותרת. שעונים לגברים צריכים להיות מעוצבים באופן מושלם. כך שיונחו על פרק כף היד בנוחות מקסימאלית ולא יסרבלו את התנועה, לא יסתבכו בחפצים ולא יתנדנדו על פרק כף היד.איכות ללא פשרות – על ידי מותג שעוני היוקרה אמבוס. מייצר מזה מספר שנים, שעונים יוקרתיים לגברים. מדובר בשעונים המיוצרים בבלגיה. עיר היוקרה והאיכות. המנגנון  הפנימי של שעוני אמבוס, הוא מנגנון שוויצרי, הידוע באיכות בלתי מתפשרת חוזק ודיוק.

שעונים לגברים של מותג היוקרה אמבוס, אינו מתמקד רק המנגנון איכותי ועמיד במיוחד, מדובר בשעונים שגם מעוצבים בקפידה מתוך מחשבה רבה על כל פרט ופרט.עיצוב ייחודי של השעונים לגברים של המותג אמבוס, הם שעונים מעוצבים בקפידה. מחשבה רבה מושקעת כדי לייצר שעון שמשדר דינאמיות, איכות, עוצמה ודיוק.  למרות גילו הצעיר חסית של המותג, זכו שעוני מבוס להכרה רבה בקרב מעבי אופנה ובעלי דעה עולם האופנה ואף זכו בפרסים על עיצוב ייחודי ומקורי. שעוני אמבוס מיועדים לגברים שמודעים לעצמם. גברים שיודעים שמגיע להם הטוב ביותר. כאלה שרוצים להיראות טוב אך בלי להתפשר על איכות ונוחות.

השעונים של אמבוס

חברת אמבוס יודעת ששעונים לגברים חייבים להתאים לגבר העסוק והדינאמי שחי בתנועה מאסיבית בתרבות האורבאנית שסביבו. לכן, אנחנו מקפידים הקפדה רבה על ייצור שעונים נוחים, כאלה שמתלבים בנוחות על כף היד ואינם מפריעים להתנהלות השוטפת למרות הדומיננטיות הרבה של השעון.למרות שהשעונים לגברים של אמבוס מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ומחומרי גלם מעולים ביותר, בעיות, קלקולים ותקלות יכולים לקרות. לכן, חברת אמבוס מעניקה לכל השעונים אחריות ומקפידה לקיים מנגנון שירות לקוחות אמין ויציב. תיקון השעונים מבוצע אך ורק על ידי שענים מקצועיים שעברו הכשרה מיוחדת. בארץ, חברת בר נוי, המייבאת את השעונים היא האחראית על שירות הלקוחות. שירות הלקוחות מנוהל בהקפדה יתרה על מנת להעניק לבעלי השעונים את השירות האיכותי והמקצועי ביותר באדיבות ובנעימות. קולקציית השעונים של חברת אמבוס, היא קולקציה מגוונת, עשירה ומיוחדת. כל השעונים בעלי עיצוב ייחודי ומקורי, עיצוב שמתאים לגברים מיוחדים, שלא מסתפקים בשעון שגרתי ומשעמם.

בקולקציה שעונים בעלי פונקציה אחת או יותר. ישנם שעונים המראים את השעה במקומות שונים בעולם, שעונים עם תאריך, שעונים זוהרים בחושך ועוד.כל גבר יכול למצוא אצלנו את השעון האיכותי, המקורי והמתאים לו ביותר. היכנסו עכשיו לקולקציית השעונים לגברים של מותג היוקרה אמבוס ובחרו לעצמכם או ליקירכם שעון מקורי וייחודי באיכות בלתי מתפשרת ובעיצוב מושלם.