סל קניות 0

אין לכם פריטים בסל הקניות

רכישת ריהוט משרדי

במסגרת השיפוץ למסעדה שלך או לבית הקפה, החלטת גם להחליף את כל הריהוט, מה שכולל את הבר, שולחנות הבר, שולחנות וכיסאות הישיבה.

בזמן שמתקיים שיפוץ במסעדתך, ונוכחותך שם לא ממש מחייבת, החלטת להתחיל לשוטט בין חנויות הרהיטים וחנויות ריהוט משרדי על מנת לנסות לאתר את הציוד הנחוץ לך. החלטת לבצע שינוי קונספט של המסעדה, להעניק לה מראה שכונתי, ביתי ונעים. על כן, החלטת לרכוש שולחנות למסעדות מעץ, על מנת שיעניקו את המקרה החמים והנעים, דלפק מעץ בהיר, כסאות בהירים עם מושבים נוחים וכמובן סכו"ם, צלחות וכוסות שיתאימו לאווירה. גם את התפריט שינית במעט.

לאחר רכישת כל הציוד, הגיע הזמן לבצע ההרכבה. אתה כבר יודע במדויק להיכן הולך כל שולחן, כאשר הזמנת מספר סוגים של שולחות למסעדות- לזוגות, רביעיות ושישיות. כמו כן, הזמנת שולחן ארוך שייצמד לקיר אחד של המסעדה, כאשר מדובר בשולחן ארוך שיכול להכיל עד 15 אנשים.

ההרכבה איננה מסובכת, אך כיוון שקבעת לעצמך זמן לפתיחה מחודשת למסעדה, אתה מעוניין להרכיב הריהוט המשרדי שרכשת כמה שיותר מהר. לשם כך- אתה מזמין חברים שייסיעו במלאכה, ומבטיח להם בתמורה ארוחה על חשבונך ביום הפתיחה!

הרכבת שולחנות למסעדות איננה מסובכת, שכן במרבית השולחנות מדובר בהצבת הפלטה באופן מדויק על הרגליים. את השולחן הארוך מעט מסובך יותר להרכיב בשל אורכו והצורך שלו בחיזוקים.

כל הריהוט מוכן וכעת כל שעליך לעשות או למקם את כל השולחנות והכיסאות במקומם, ולבחון כי אכן הכל נמצא במקום הראוי לו.

אתה בוחן את המסעדה לאחר השיפוץ והריהוט המחודש, ואתה מרוצה. השולחנות נראים לך ממוקמים היטב, כך שללקוחותיך יהיה מספיק מקום להתרווח ולהנות מהשהות שלהם במסעדה. הדלפק מעניק אווירה נינוחה, ויחד עם הכלים החדשים, התמונות והשטחים שפיזרת ברחבי המסעדה, מתקבלת תחושה ביתית אמיתית.

כעת, כל שנותר לעשות הוא להתכונן לערב הפתיחה המחודשת, להכין המזון, לערוך המלצרים ולהחזיק אצבעות שהלקוחות, הן החדשים והן הוותיקים, יאהבו את העיצוב החדש וישבו לפקוד את המסעדה באופן תדיר ביותר