סל קניות 0

אין לכם פריטים בסל הקניות

בחירת טבעות ביחד עם הבן זוג

הטרנד האופנתי החדש הוא ללכת עם הבעל לרכוש טבעת נישואין, ביחד. האם נכון לנהוג כך?

מצאת את אהובך והוא מצא אותך, החלטתם שאתם זה "לנצח" ואת האהבה שלכם אתם רוצים לקשור יחד לעד תחת החופה. אם כן, כדאי מאוד שתכינו את הטבעת הנישואין לקראת החופה המיוחלת. נשים רבות הולכות עם הגבר שלהן לרכוש טבעות נישואין, יחד הם מחליטים איזה טבעת לקנות, מודדים ולעיתים גם  מכינים  הקדשה מראש וכדומה.

בימים עברו כשהשובניזם היה באופנה ונשים חוזרו על ידי גברים, אישה לא הייתה אפילו חושבת ללכת עם בעלה לרכוש טבעות נישואין. אם כן, איך ייתכן שבתקופה שלנו, כמעט לא ניתן למצוא גבר שהולך לבד לחנות לקנות טבעות נישואין, מדהים לעיתים קרובות זוגות בוחרים יחד אפילו את טבעת האירוסין, משל היה חולצת מתנה לאישה.

כמה סיבות מדוע כדאי לך לתת לבעלך לרכוש עבורך טבעות נישואין:

  1. טבעות נישואין הן פרי האהבה של הגבר לאישה. הגבר מקדש את האישה בטבעת, לכן היא צריכה להיות שלו. הוא צריך להרגיש שהוא עבר מסע בחירה, שהוא חיפש את מה שיעשה עלייך רושם, שהוא לוקח משהו משלו ונותן לך. זאת ההכנה שלו לקראת החתונה. אל תיקחי לו את התחושה ואת החוויה האדירה הזאת.
  2. לקנות טבעות נישואין עם האישה זה מביך מכיוון שלמעשה לא הגבר הוא זה שבוחר כלל אלא האישה. היא בוחרת והגבר רק משלם.  כך שהגבר מרגיש כמו כספומט העונה לגחמותיה של אשתו ולא כמשהו שהוא קנה ונתן לה.
  3. אל תכנסי לו לכיס - לנשים יש נטייה חריפה לשכוח את נושא המחיר כאשר מדובר בתכשיטים, בפרט אם זה משהו שהן חלמו עליו מגיל אפס. לעומת זאת בסוף הגבר הוא זה שצריך לממן מכיסו את הטבעת, ולא בטוח שהוא מוכן ורוצה להיפרד מאלפי שקלים בתמורה לטבעת.
  4. העיקר האהבה – תני לו להיות רומנטיקן, את יכולה לרמוז לו מה את אוהבת, ולתת לו את המידה שלך בטבעות אך מעבר לזה, את יכולה להשאיר בצורה פתוחה במחשב דברים שאהבת.