סל קניות 0

אין לכם פריטים בסל הקניות

לבנות את הבית נכון

נמאס לכם מהמצב של הבית ואתם רוצים לשפץ אותו, לייעל אותו ולעצב אותו מחדש. או אולי אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה, ורוצים אותה מותאמת לצרכים שלכם בצורה מלאה. לפני שתתחילו בשיפוץ באופן מעשי, אתם זקוקים לתוכנית עבודה מסודרת, ולהחלטה ברורה איך לבצע את השיפוץ ומה בדיוק השיפוץ יכלול. לשם כך אתם צריכים שירות של מעצבת פנים, שתתכנן ותעצב עבורכם את החלק הפנימי של הדירה שלכם.

מעצבת פנים

מעצבת פנים היא מי שעוסקת בתכנון ובעיצוב של מבנים מכל הסוגים – בחלקם הפנימי, בניגוד לאדריכלים אשר מתכננים ומעצבים גם את המעטפת החיצונית של המבנה. מעצבת פנים מוגבלת בפעילות שלה על פי הקירות החיצוניים של המבנה, אך בתוכו מבצעת שינויים מכל הסוגים. השירות של מעצבת פנים חשוב מאד, משום שמעצבת פנים יודעת כיצד לתכנן את הדירה בצורה שתהיה יעילה ושימושית לדיירים. בנוסף, למעצבת פנים ישנה היכרות עם מגוון סוגים של חומרים, עם סגנונות עיצוב טרנדיים וכן הלאה, והיא יכולה לבצע את התכנון והעיצוב של הדירה בצורה מושלמת.

תהליך העבודה

כאשר אתם ניגשים לעבודה עם מעצבת פנים, אתם מגיעים על מנת לקבל שירות מקצועי ותכנון מוצלח לבית שלכם. אך על מנת שתוכלו לקבל שירות איכותי ומלא, יהיה עליכם להעניק למעצבת שיתוף פעולה מלא. התהליך מתחיל בהסבר שלכם על הצרכים שלכם, ההרגלים שלכם וגם הטעם שלכם בעיצוב. לאחר מכן המעצבת תבחן את התוכניות של הדירה, ותבדוק באופן כללי מה ניתן לעשות ואלו הגבלות קיימות (לדוגמא: עמודים שאי אפשר להזיז, נקודות מים חשובות וכן הלאה). בשלב הבא, מעצבת פנים מכינה מספר תכניות ראשוניות על פי הסיכום ביניכם, על מנת לתת לכם מספר אפשרויות לתכנון של הדירה. אתם תוכלו לבחון את האפשרויות, לבחור באפשרות שמתאימה לכם ביותר, וגם לבצע שינויים מסוימים בהתאם לצורך.

לעבודה

בנוסף לתכנון עצמו, מעצבת פנים מביאה לכם הערכה של עלות השיפוץ על פי התכנון, וגם מסייעת לכם בבחירת החומרים המתאימים, בפיקוח על עבודות הבנייה בשטח, וכן הלאה.