סל קניות 0

אין לכם פריטים בסל הקניות

חברות שעונים

 אם אתם מחפשים לקנות שעון יוקרתי, סביר ששמעתם על הרבה חברות שעונים. לכל חברה, אומרים, יש משהו מיוחד, ויש כאלו שהן יוקרתיות יותר מאחרות. אבל, מה בעצם ההבדל בין מותגי שעונים השונים? האם מדובר בהבדל באיכות, במחיר, או רק בסגנון? האם יש הבדל בכלל, או שסתם מדובר במיתוס שמוסכם על ידי כל חברות השעונים כדי להעלות את המחירים? בואו לגלות את התשובה. כשמדברים על מותגי שעונים,חשוב להבין כי אכן מדובר בהבדלים אמיתיים,  אם כי לא תמיד מהותיים. בעקרון, אצל רוב הגברים, המותג הוא סמל סטטוס, ולכן לפני שקונים שעון יוקרה לגבר, כדאי לחשוב מאיזו חברה אתם מעוניינים לרכוש את השעון, ואז לחפש מאותה החברה את השעון המתאים ביותר עבורכם. חשוב גם לזכור, שלפני שקונים תוצרת חו"ל, חשוב מאד לתמוך בחברות ישראליות שמייצרות אותו מוצר.

חברת שעונים יוקרתית

 אם אתם שוקלים לקנות שעון רולקס, חשוב לדעת שכמעט ואי אפשר למצוא רולקס במבצע, זאת בגלל שהחברה משגיחה היטב על כל המספקים ומי שימכור שעוני רולקס במבצע, עלול להפסיד את האישור למכירת השעונים שלהם. כמובן, מדובר רק בשעונים שקונים מהחנות, ולא לגבי שעוני רולקס שקונים יד שניה.עוד דבר שחשוב לדעת על שעונים לגברים ממותגים יוקרתיים הוא, שעל כל שעון בדרך כלל מוטבע מספר. את המספר הזה אפשר לחפש אצל החברה כדי לוודא שהשעון אכן אותנטי ולא חיקוי זול. לכן, אם זה אפשרי, עוד לפני שאתם קונים שעון, כדאי לחפש את המספר שלו, על הקופסא או בתחתית השעון עצמו. כמו כן, יש הבדלים קטנים בין מותג למותג, כגון צבע לוח השעון, סוג המחוגים, ועוד.

 מצאתי את השעון המושלם, אבל אני לא אוהב את הרצועה שלו. אין דבר. את הרצועה של השעון אפשר להחליף בקלות, ואנשים עושים את זה הרבה. מה שכן, חשוב מאד לשים לב לאחריות וכן לאיכות של השעון עצמו. בשעוני אמבוס אנחנו דואגים לייצר רק שעונים לגבר איכותיים ואופנתיים, ויש לנו כמה קולקציות שונות. אם אתם לא בטוחים מה הכי מתאים, אפשר פשוט לשאול את המוכר בחנות. לכל אחד מהמוכרים שלנו יש נסיון וידע, בגלל שאנחנו מאמינים שהתפקיד של המוכר הוא לשרת את הלקוח.

אם אתם מעוניינים לקנות רק מחברות שעונים נחשבות, חשוב לבדוק את כל הפרמטרים ולהגדיר מה בדיוק אתם מחפשים עוד לפני שאתם יוצאים לחנות.