סל קניות 0

אין לכם פריטים בסל הקניות

שעוני אמבוס

נועז, בולט ומוביל אופנה הן מילים נרדפות לשעוני EMBOSS.  שעוני EMBOSS מאופיינים בהיותם בעלי נוכחות מופגנת על פרק כף היד, ומהווים ביטוי ייחודי של סגנון החיים האורבאני מודרני. מותג שעוני היוקרה EMBOSS הוקם בשנת 2003. באירופה משווק המותג ע"י חברת LNQ BvbA / Embosstime Europe הממוקמת ב"עיר היהלומים" והאופנה אנטוורפן, בלגיה. בישראל משווקים שעוני EMBOSS באופן בלעדי ע"י חברת "האחים בר-נוי בע"מ". למרות היותו מותג "צעיר" יחסית במונחי חברות השעונים, זוכה המותג EMBOSS להצלחה גדולה כיון שהינו יצירתי ובעל תעוזה, תכונה ששוברת את הקו השמרן של עולם השעונים. כבר בתחילת דרכו של המותג EMBOSS אופיינה הקולקציה כחדשנית, אופנתית המשלבת הנדסת מוצר מתקדמת ורכיבים בסטנדרטים גבוהים, על כן מאמץ השיווק וההפצה הראשוני התמקד בעיר ניו יורק כמובילת האופנה והחדשנות העולמית.

פעילות והישגים

בשנת 2006 השיק המותג את קולקציית שעוני הצלילה SCUBA MASTER, אשר הקפיצה את מיצובו ומכירותיו של המותג בין לילה והפכו אותו למותג השעונים מהמובילים בתחום.
דגם זה זכה להכרה בינלאומית בתערוכת השעונים היוקרתית JA בניו יורק על עיצוב חדשני ובהכתרתו כ"עיצוב החם הבא". שנה לאחר מכן השיקה החברה את קולקציית שעוני היהלומים BLACK DIAMONDS, קולקצייה יוקרתית זו מהוה אמירה עדכנית לקהל הלקוחות הנשים, עם קריצה לגבר המודרני, והצליחה לסחוף אחריה את מובילי הדעה, תוך כדי יצירת סגמנט חדש בעולם השעונים. בשנת 2009 החלה החברה בשיתוף פעולה עם יצרן המנגנונים השוויצרי RONDA, שיתוף פעולה זה הוליד את קו שעוני SWISS MADE היוקרתיים. בהם בולט "ספינת הדגל" הטכנולוגית ועיצובית של המותג- דגם YACHT SKIPPER. מהלך זה מעמיד את המותג בשורה אחת עם מספר מועט של חברות שעונים העומדות בתקני הבקרה והאיכות המחמירים של החברה השוויצרית לייצור שעונים.   באפריל 2012 בתערוכת השעונים היוקרתית BASELWORLD שבשוויץ, השיקה החברה את קולקציית ATLANTIC בנוסף לקולקציית URBAN אשר מאופיינות במורכבות הנדסית טכנולוגית, בשילוב אמירה אופנתית חדשנית. 2013 היא שנת TIME TO SAVE THE PLANET . אידאל חברתי סביבתי המשלב את קולקציית המהדורה המוגבלת, הנושאת שם זה. 

לשירותך

בכדי לחזק את הקשר האישי מול לקוחותינו ולהעצים את חווית הקנייה והשירות, מציעה החברה סניפי דגל  המעניקים שירות אקסקלוסיבי כגון: אחריות מורחבת, שדרוג שעונך הישן בחדש, התאמה אישית בעיצוב השעון ומרכיביו וזאת בנוסף למגוון רחב של דגמים בלעדיים. סטנדרטים גבוהים אלה מיושמים בישראל על ידי חברת " האחים בר-נוי בע"מ" המעמידה לשירותך גם את מעבדת השירות והתיקונים המקצועית לשעוני EMBOSS המנוהלת על ידי שענים מדופלמים. אנו עושים את מירב המאמצים להעניק ללקוחותינו הנאמנים חווית שירות אולטימטיבית! תודה שבחרת בנו!