סל קניות 0

אין לכם פריטים בסל הקניות

שעוני אמבוס

נועז, בולט ומוביל אופנה הן מילים נרדפות לשעוני EMBOSS.  שעוני EMBOSS מאופיינים בהיותם בעלי נוכחות מופגנת על פרק כף היד, ומהווים ביטוי ייחודי של סגנון החיים האורבאני מודרני. מותג שעוני היוקרה EMBOSS הוקם בשנת 2003. באירופה משווק המותג ע"י חברת LNQ BvbA / Embosstime Europe הממוקמת ב"עיר היהלומים" והאופנה אנטוורפן, בלגיה. בישראל משווקים שעוני EMBOSS באופן בלעדי ע"י חברת "האחים בר-נוי בע"מ". למרות היותו מותג "צעיר" יחסית במונחי חברות השעונים, זוכה המותג EMBOSS להצלחה גדולה כיון שהינו יצירתי ובעל תעוזה, תכונה ששוברת את הקו השמרן של עולם השעונים. כבר בתחילת דרכו של המותג EMBOSS אופיינה הקולקציה כחדשנית, אופנתית המשלבת הנדסת מוצר מתקדמת ורכיבים בסטנדרטים גבוהים, על כן מאמץ השיווק וההפצה הראשוני התמקד בעיר ניו יורק כמובילת האופנה והחדשנות העולמית.

פעילות והישגים

למרות היותו מותג "צעיר" יחסית במונחי חברות השעונים, זוכה המותג EMBOSS להצלחה רבה לאורך השנים , זאת הודות ליצירתיות והתעוזה במסרים ובעיצובים. תכונה ששוברת את הקו השמרן של עולם השעונים. כבר בתחילת דרכו בשנת 2003 אופיינה הקולקציה של המותג EMBOSS כחדשנית, אופנתית המשלבת הנדסת מוצר מתקדמת ורכיבים בסטנדרטים גבוהים. שיווקם הראשוני של השעונים החל בדאון טאון ניו-יורק ע"י החנות האייקונית watch port Sea אשר שימשה פלטפורמה לצמיחת מותגי שעונים חדשניים בענף. בשנת 2008 נפתח סניף הדגל הראשון באירופה בכיכר מיירברוג אנטוורפן, עיר האופנה והיהלומים אשר לוותה בהשקת קולקציית השעונים המשלבת מגוון דגמי יהלומים לנשים וגברים. שעון זה זכה להכרה בינלאומית בתערוכת השעונים היוקרתית JA בניו יורק על עיצוב חדשני ובהכתרתו כ"עיצוב החם הבא". במהלך השנים, מקפידה החברה בשילוב אידאל חברתי סביבתי יחד עם אמירה אופנתית המעניקה למותג את היכולת להעביר מסרים באופן קליט יותר. הבולט שבהם הוא אידאל PLANET THE SAVE התומך בטבעונות ובהפסקת השימוש במוצרי עור אשר מזיקים לסביבה ומלווים בהתעללות קשה בבעלי החיים. המסר החברתי ממשיך גם ב2017 בשיתוף פעולה ייחודי עם מועדון הפאר ואלופת אירופה MADRID REAL בפרוייקט המשלב תרומה לילדים בשילוב שעון הקבוצה במהדורה מוגבלת. תודה שבחרתם בנו!

לשירותך

בכדי לחזק את הקשר האישי מול לקוחותינו ולהעצים את חווית הקנייה והשירות, מציעה החברה סניפי דגל  המעניקים שירות אקסקלוסיבי כגון: אחריות מורחבת, שדרוג שעונך הישן בחדש, התאמה אישית בעיצוב השעון ומרכיביו וזאת בנוסף למגוון רחב של דגמים בלעדיים. סטנדרטים גבוהים אלה מיושמים בישראל על ידי חברת " האחים בר-נוי בע"מ" המעמידה לשירותך גם את מעבדת השירות והתיקונים המקצועית לשעוני EMBOSS המנוהלת על ידי שענים מדופלמים. אנו עושים את מירב המאמצים להעניק ללקוחותינו הנאמנים חווית שירות אולטימטיבית! תודה שבחרת בנו!